Akce
Dámské oblečení
Brašny a batohy
Elektro náhradní díly
Gripy
Kazety a vícekolečka
Hustilky
Košíky na láhev
Náboje
Láhve
Pedály
Lepení, tmely, tubeless
Řetězy
Nářadí
Doplňky
Sedla
Tachometry
Pánské oblečení
Celoodpružená elektrokola
Rukavice
Celoodpružená kola
Crossová kola
Dámská kola
Dětská kola
Fitness kola
City elektrokola
Crossová elektrokola
Dámská elektrokola
29" elektrokola
Gravel kola
Horská kola 27,5
Horská kola 29
Městská kola
Pánské přilby
Silniční kola
Silniční a gravel elektrokola
Zvonky, houkačky
Jízdní kola
Elektrokola
Odrážedla
Příslušenství
Blatníky
Brašny a batohy
Cyklosedačky, balanční kolečka
Dárkové poukazy
Držáky, háky
Hustilky
Koše na řidítka, na nosič
Košíky na láhev
Kryty, obaly
Láhve
Lepení, tmely, tubeless
Nářadí
Nosiče
Oleje, maziva, čističe
Osvětlení
Stojany
Tachometry
Trenažery a příslušenství
Zámky
Zpětná zrcátka
Zvonky, houkačky
Komponenty
Bowdeny
Brzdové páky
Brzdy
Dráty, niple
Duše
Elektro náhradní díly
Grifgumy
Gripy
Hlavové složení
Kazety a vícekolečka
Kliky
Lanka, koncovky, vodítka
Měniče
Náboje
Objímky, upínáky
Omotávky
Pedály
Pláště
Představce
Přesmykače
Rámy
Rohy
Řazení
Řetězy
Řidítka
Sady komponentů
Sedla
Sedlovky
Středové složení
Ventilky, čepičky
Zapletená kola
Oblečení
Přilby a brýle
| Rám: | ALU 6061, M, L, XL |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Suntour XCM 32 RL, DS, 100mm, TPR |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
| Vícekolo: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Převodník: | Shimano CUES FC-U4000-1, 32T/175mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfky: | CTM TOP DISC, 622x19 BA, 32H |
| Pláště: | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedály: | SP 610 |
| Řetěz: | KMC XGLIDE |
| Představec: | CTM 7146/75mm |
| Řídítka: | CTM N04, 720/1" rise/31,8mm |
| Hlavové složení: | NECO H156 |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet převodů: | 10 speed |
Bikecontrol
Dlouhá Třída 31
736 01 Havířov
| Po - Pá: | 9 - 17 |
| So: | 9 - 12 |
