CTM OLIVIA 2.0 matná černá 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | Hi Ten, 17" (430mm) |
| Velikost kola: | 26 |
| Vidlice: | Hi ten- unicrown 26" |
| Řazení: | Shimano RV 300/6 speed |
| Přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY500 |
| Vícekolo: | Shimano MF-TZ500 6 speed 14-28T |
| Převodník: | Prowheel, 38T |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 559X20, 36H, silver |
| Pláště: | 26x1,5" |
| Náboje: | Matrix alloy 36H silver |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Řetěz: | KMC Z33 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































