CTM MARRY matná světle růžová 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | MARRY, AL 6061, 8" |
| Velikost kola: | 16 |
| Vidlice: | ALLOY 6061 16" |
| Převodník: | Prowheel 28T 102mm |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 305x21 20H BLACK |
| Pláště: | 16x1.75" (47-305) 30TPI skinwall |
| Náboje: | Matrix alloy 20H |
| Pedály: | TU 802A |
| Řetěz: | KMC 410 |
| Představec: | CTM Alloy 45/25,4 mm |
| Řídítka: | CTM alloy 540mm 40mm rise |
| Hlavové složení: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































