CTM JERRY 3.0 matt black / red 2025
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | JERRY, AL 6061, 11 |
| Velikost kola: | 20 |
| Vidlice: | Alloy unicrown 20" |
| Řazení: | Shimano RV 300/7 speed |
| Přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Vícekolo: | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Převodník: | Lasco, 34T, 125mm |
| Brzdy: | TEKTRO HD / TEKTRO CL 160mm |
| Ráfky: | RMX 20, 406X20, 32H, black |
| Pláště: | WTB Ranger 20x2,6" |
| Náboje: | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedály: | TU 802A |
| Řetěz: | KMC Z33 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk





























































































