CTM FLORENCE matná bordová 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | Hi Ten, 17" (430mm) |
| Velikost kola: | 28 |
| Vidlice: | CTM NXC 60mm travel, 700C |
| Řazení: | Shimano RV 300/7 speed |
| Přehazovačka: | Shimano Altus RD-M310 |
| Vícekolo: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Převodník: | Wheeltop, 46T, 170mm |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 622X20, 32H, black |
| Pláště: | 700x40C |
| Náboje: | Matrix alloy 32H |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Řetěz: | KMC Z50 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































