CTM DIRTKING matná stříbrná 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | ALU 6061, Dirt Jump / Pumptrack Geometry, ISCG05, Rear Derailleur ready, 12" |
| Velikost kola: | 26 |
| Vidlice: | RST DIRT-T / D |
| Vícekolo: | Sprocket 12T |
| Převodník: | Prowheel Charm 30T |
| Brzdy: | Hayes mechanical disc brake |
| Ráfky: | CTM DIRT 26", SEE, 36H |
| Pláště: | MAXXIS DTH 26x2,30" |
| Náboje: | Novatec D041DSE 36H/ D236DSE 36H |
| Pedály: | VP-532 |
| Řetěz: | KMC Z1e |
| Představec: | RACE FACE CHESTER,35mm/40mm |
| Řídítka: | RACE FACE CHESTER,35mm,35mm riser, 780mm |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk

























































































