CTM BENNY šedá 2026
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Váha: | 7,9kg |
| Rám: | BENNY, AL 6061, 13" |
| Velikost kola: | 24 |
| Vidlice: | ALLOY 6061 24" |
| Řazení: | Shimano RV 300/7 speed |
| Přehazovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Vícekolo: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Převodník: | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 507X20, 32H, black |
| Pláště: | 24x1.95" 30TPI skinwall |
| Náboje: | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk


























































































