/Elektrokola /Celoodpružená elektrokola /Panasonic /CTM AREON GX Comp matná antracitová / matná betonová 2026
CTM AREON GX Comp matná antracitová / matná betonová 2026
Značka:
03 61122.01-L
03 61122.01-M
03 61122.01-S
03 61122.01-XL
Kód:
8585036091045
8585036091038
8585036091021
8585036091052
EAN:
centrální sklad
nedostupné
nedostupné
nedostupné
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Parametry
| Rám: | A35 FS frame, Alloy 6061, Full Integrated Battery, ICR, 12x148mm, UDH, 4-Link, travel 135 mm, S, M, L, XL |
| Velikost kola: | 29 |
| Vidlice: | Suntour XCR34, AIR, 2CR, DS, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Tlumič: | XFusion 02 PRO RL 210x57 |
| Řazení: | Sram SX Eagle/12sp |
| Přehazovačka: | Sram SX Eagle |
| Vícekolo: | Sram PG 1210, 11-50 |
| Převodník: | FSA 38T, 165mm |
| Brzdy: | TRP SLATE EVO-HD-M807, four pistons/203mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Pláště: | MAXXIS Minion DHF 29x2,50"/Dissector 29x2,40" EXO, TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VPE 537 |
Více od značky Ctm
O značce Ctm
Výrobce a distributor: Belve s.r.o., ul. Holubyho 295, 916 01 Stará Turá, Slovensko, e-mail: info@ctm.sk

























































































